קומפקט 330


הנעה מכנית, לתנורי טאבון קטנים ובינוניים ותנורי אפייה בכדי לאפשר לכל אחד, ללא כישורים מיוחדים, להכין פיצה בתנור טאבון ולהקל על יצרנית הפיצות להתרכז בהכנת הבצק והטיפולים, יש לנו ייצר מגש נייד מסתובב ייחודי. אפיית פיצה נעשית בדרך כלל עם חימום עץ או גז, שבה הפיצה מקבלת חום גבוה מנקודה מסוימת, ולכן צריך לסובב אותה ללא הרף לאפייה אחידה ללא קצוות שרופים. מגע קל במגש שפיתחנו מסובב את המגש. התנועה הסיבובית של מגש קומפקט 330 מאפשר בישול אחיד ואינה דורשת אנשים נוספים ומיומנים לצפות ולסובב את הפיצה לאורך האפייה. המגש הסיבוב הנייד Compact 330 הוא חידוש טכנולוגי שישדרג כל תנור טאבון קיים. החום מתפזר באופן שווה והנוחות תהפוך את חווית הכנת הפיצה שלכם למושלמת. בקשה לפטנט בינלאומית הוגשה על הטכנולוגיה החדשה של Taboons!


570 670

קרא עוד


מוכן לשימוש

צלחת קומפקט 330 מגיעה מורכבת ומוכנה להפעלה מיידית ללא צורך בהכנות או בשינויים בטאבון. פשוט להכניס לטאבון, לחמם את הטאבון יחד עם הצלחת המסתובבת עד לטמפרטורה המתאימה וצלחת קומפקט 330 של Taboons מוכנה להתחלת שימוש!

______________________________________________________________________________________________________________________


צלחת אבן מסתובבת איכותית 

צלחת מסתובבת ניידת קומפקט 330  Taboons מסופקת עם צלחת אבן אפייה איכותית במיוחד מסוג Cordierite . אבן אשר מתחממת מהר ושומרת על החום לאורך זמן. חימום אחיד על פני שטח הצלחת יוצר אפייה מקצועית אחידה עם קרום פריך ויפה.

צלחת האבן Taboons עמידה באש ישירה ובטמפרטורה של כ 800 מעלות צלזיוס. האבן עמידה בפני הלם תרמי- כשהאבן מחוממת ל 800 מעלות צלזיוס ניתן להכניס אותה למים קרים והיא לא תיסדק!

צלחת האבן Taboons עברה את הבחינות המחמירות ביותר האפשריות לעבודה עם מזון, ללא מתכות כבדות וידידותית לסביבה. הצלחת עמדה בתקנים המחמירים ביותר בעולם  ואושרה לעבודה עם מזון, על ידי: FDA, LFGB, CA PROP65, MATI  ומכון התקנים הישראלי

______________________________________________________________________________________________________________________

ניידת

צלחת קומפקט 330 הינה ניידת. פשוט להכניס לטאבון, לחמם את הטאבון ביחד עם הצלחת המסתובבת עד לטמפרטורה המתאימה ומערכת Taboons מוכנה להתחלת שימוש!

התנועה הסיבובית של צלחת קומפקט 330 מאפשרת אפיה אחידה בטאבון ובתנור. הצלחת המסתובבת הינה דקה וקומפקטית, עשויה נירוסטה ורכיבים המתאימים לעבודה בטמפרטורות גבוהות של הטאבון

(כ 500 מעלות צלזיוס).

פיזור חום אחיד לאפיה מושלמת!

______________________________________________________________________________________________________________________


מפרט טכני

קוטר הצלחת – 33 ס"מ

הנעה - מכנית

טמפרטורת עבודה- עד כ-800c